Raport Kasowy

Informacje ogólne

Raport Kasowy to prosty, darmowy do użytku komercyjnego i niekomercyjnego program służący do sporządzania raportów kasowych.

Aby pobrać ten program kliknij poniższy link.

Pobieranie darmowej aplikacji „Raport Kasowy”.

Informacje techniczne

Program nie wymaga instalacji. Dane przechowuje w swoim katalogu w postaci plików XML, dzięki temu może być nagrany na przykład na pendrive i uruchamiany na różnych komputerach.

Z racji dużej prostoty nie posiada opisu ani instrukcji obsługi. Jeśli masz pytania lub uwagi do tego programu zapisz je w komentarzu lub napisz do mnie email.

2 odpowiedzi na Raport Kasowy

  1. Amire pisze:

    Niestety program jest obarczony poważnym błędem, po dopisaniu czegoś w poprzednich miesiącach nie aktualizuje kwot w następnych. Np. dopisując coś w styczniu 2021 i zapisaniu w styczniu widać zmiany przy wydruku, ale luty marzec itp. kwoty pozostają niezmienione. Trzeba wejść w każdy następny miesiąc, dopisać coś, zapisać, skasować zapisać i w tymże miesiącu się zaktualizuje. I tak niestety po kolei.

    • admin pisze:

      Z założenia program pracuje na plikach XML. Stąd jego niedoskonałości. Faktycznie proces przenoszenia danych na kolejne miesiące nie jest procesem automatycznym. Dotyczy to właśnie takiego opisanego przypadku, gdy dokonuje się zmian nie na bieżąco, a w mechanizmie poprawiania starych danych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *