Witam

Witam Państwa na stronie firmy „Tempus” Jacek Kołcon

Zajmuję się tworzeniem oprogramowania na rzecz instytucji prywatnych i publicznych. Polityką firmy jest stała współpraca z klientem w celu doskonalenia wdrożonego dzieła. Celem jest osiąganie takiej wydajności w eksploatacji aplikacji, by znacząco skrócić czas wykonywania wielu czynności administracyjnych i organizacyjnych. Stąd motto firmy: „Oszczędzamy Wasz czas”.

Czerpiąc doświadczenie z ponad dwudziestoletniego okresu tworzenia oprogramowania dla administracji publicznej tworzę aplikacje, które są intuicyjne, co znacząco upraszcza proces ich wdrożenia oraz pozwala na ich pełne wykorzystanie. Jednocześnie aplikacje te spełniają standardy prawne i organizacyjne instytucji, co pozwala na całkowicie elektroniczną obsługę zinformatyzowanych obszarów.

Moim standardem jest dostarczanie szczegółowego opisu bazy danych w celu zabezpieczenia dorobku intelektualnego użytkowników. Opis ten pozwala na użycie gromadzonych danych w innych systemach lub potencjalne przeniesienie danych do innych programów. Na życzenie klienta udostępniam całość kodu źródłowego.

Zaproszenie

Zapraszam Państwa do odwiedzenia strony Systemu Informacji Muzealnej, na której można zapoznać się ze wspaniałymi zabytkami.

SIMuz.pl

Kontakt:

Jacek Kołcon telefon: +48 606 64 48 45
email: biuro(A)tempus24.pl
Skype: jacekkolcon